Sponzoři

Vzhledem k tomu, že jsme pouze amatérský tým, tak si všechny naše aktivity hradíme sami.

Na příští sezónu plánujeme výrobu nových dresů, kde se nám snad podaří sehnat nějakého sponzora pro spolufinancování s použitím jeho loga.

Pokud by se našel jakýkoliv sponzor nebo partner, který by se rád podílel na chodu našeho týmu, velice rádi jakékoliv příspěvky přijmeme. Budeme rádi, pokud se i vy zařadíte mezi naše reklamní partnery.

Všem sponzorům a partnerům děkujeme

www.aktransport.cz/

Společnost Anna Korbelová AK Trans je rodinná firma fungující na dopravním trhu od roku 1992.

V počátečních letech byla firma zaměřena na přepravu zásilek do bývalých zemí SNS a Balkánu. Postupně však firma rostla a soustředila svůj zájem více do zemí západní Evropy. V současné době se zaměřujeme na přepravu zásilek v rámci celé Evropy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

www.htgroup.cz/

HT Group, a.s. je zastřešující organizací společenství firem HT Steel a.s., HT Floor EU, a.s., HT Road s.r.o., HT Windoor s.r.o., HT Real s.r.o., které se zabývají dodávkami kompetních stavebních dílů, případně subdodávkami stavebních prací, joko montáže průmyslových hal, oken a dveří, frézování vozovek, nebo dodávkami podlahových systémů pro průmyslové objekty. V neposlední řadě také pronájmem ledových ploch hokejové haly.

novy.rajhrad.cz/

Staroslavný Rajhrad.

Město Rajhrad je jedinečné svým názvem, polohou, historií, velkomoravským hradištěm, dvěma kláštery, Památníkem písemnictví na Moravě, Hospicem sv. Josefa, výtečnými kuchyněmi a pohostinností zdejších restaurací a v neposlední řadě také lidmi, kteří v něm žijí. Místní jméno Rajhrad, které domácí vyslovují „Réhrad“, pochází z obecného pojmenování „rajský hrad“ ve smyslu pěkný či silný hrad. Staří Slované si takto hezky nazvali již v 8. či 9. století své opevněné sídlo, chráněné spletitým řečištěm mnoha ramen řeky Svratky, hustými lužními lesy a bažinami.

Poloha Rajhradu byla výhodná pro jeho obyvatele před stovkami let a je i dnes. Od pradávna leželo velkomoravské hradiště, pak trhová ves a posléze městečko Rajhrad na křižovatce významných obchodních cest a během věků bylo přirozeným správním i hospodářským centrem. V současnosti je velmi příjemná blízkost a jednoduchá dostupnost metropole Moravy města Brna, kde většina Rajhradských studuje a pracuje.

www.moravskypatriot.eu/

Jsme rodinný podnik, zabývající se výrobou, nákupem a prodejem. Roku 2010 jsme se s ohledem na špatnou dostupnost a vysokou cenu moravských vlajek na tehdejším trhu rozhodli začít dodávat moravské vlajky z naší produkce, a to za poloviční cenu něž jaká byla v tu dobu na trhu běžná.

Vzhledem k dlouhodobě přibývajícím úspěšně splněným požadavkům našich zákazníků, jsme neustále rozšiřovali prodej moravského zboží v našem dárkovém eshopu www.emobchod.cz. Tato situace ale byla dlouhodobě neudržitelná, a proto jsme se rozhodli od 29.9.2012 otevřít pro zájemce o moravský sortiment samostatný eshop s názvem "Moravský patriot".

www.tradap.cz/

Naše firma se zabývá především těmito službami v oblasti kanalizace v lokalitě Brno a okolí: čištění kanalizace a kanálů, které zahrnuje vývoz jímky, žumpy a septiku, likvidace odpadních a splaškových vod, odčerpání spodních vod, dále je možná montáž a dodávka plastových jímek, vsakovacích tunelů, vsakovacích bloků, oprava a renovace jímky, chemický rozbor tekutých odpadů a další služby.